Łódź Nowosolna,
599 000 PLN
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż , 140 m2
4278.57 PLN /m2
Powierzchnia
140 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1988

Dane nieruchomości:

Numer oferty: AP106785
Powierzchnia: 140 m2
Powierzchnia działki: 945 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy: 1988
Ogrzewanie: gazowe
Cena za m2: 4278.57 PLN
Cena: 599 000 PLN

Opis nieruchomości:

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego domu zlokalizowanego na działce o powierzchni ok 945 m2. Część działki od ulicy (kilkumetrowy pas) jest nieogrodzona i zapewnia przedpole dla pięknego żywopłotu który odgrodzi od ulicy.
 Dom powstał w 1988r jako budynek gospodarczy z garażem .
W roku 2000 został przebudowany i zaadaptowany przez obecnych właścicieli na dom i od tamtej pory był cały czas zamieszkany. Został zmieniony układ funkcjonalny, wykonane nowe okna, drzwi, posadzki, tynki, instalacje, sufity, właściwie wszystko poza murami i stropem.
W 2008 r ponadto wykonana została elewacja klinkierowa a także w 2014 oranżeria.
Dom jest parterowy pokryty dachem płaskim (stropodach wentylowany), krytym papą termozgrzewalną (w 2008 r z całkowita wymiana pokrycia i obróbek od tamtej pory tylko naprawy konserwacyjne), ogrzewanie i ciepła woda uzyskiwana z pieca dwufunkcyjnego
Na działce są dwa zbiorniki na nieczystości połączone ze sobą ( szambo)

Dom jest wykończony a wnętrze zaprojektowane przez architekta.
Wejście do domu prowadzi przez ogród zimowy, w którym rosną rośliny cytrusowe (cytryna, pomarańcza i mandarynka) oraz pnącza (żeńszeń ogrodowy, maracuja, bluszcz, jaśmin pnący) z rozprowadzonym podlewaniem.

Z ogrodu zimowego wchodzi się do jednoprzestrzennej części dziennej na którą składa się hall, kuchnia salon, jadalnia i biblioteka. Przy kuchni znajduje się pomieszczenie gospodarcze (pralnia z piecem gazowym)
Z hallu mamy dwa wejścia do łazienki i sypialni. Druga sypialnia ma dwa wejścia z ogrodu zimowego i pierwszej sypialni.
Z salonu i z ogrodu zimowego są wyjścia na taras i do zaprojektowanego ogrodu, w którym także rozprowadzone jest podlewanie. W ogrodzie jest wydzielona strefa przy tarasie, rabaty z kwitnącymi bylinami i krzewami (bzy, tawuły, róże, floksy, peonie) oraz winorośl pięknie owocująca.Ponadto w ogrodzie jest skalniak obsadzony ziołami i lawendą, są drzewa owocowe jak czereśnia i śliwka i szereg ozdobnych drzew jak jodły, świerki, grujeczniki, cyprysiki, które tworzą architekturę krajobrazu i zapewniają prywatność. Ponadto znajduje się wyżwirowane miejsce do odpoczynku w gorące dni w cieniu rozłożystego klonu oraz wydzielone miejsce na basen i piaskownicę osłonięte wierzbami a także kojec dla psów z domkiem na narzędzia i budami. Ogród świetnie izoluje od ulicy i sąsiadów zapełniając jednocześnie mikroklimat i dobre nasłonecznienie domu, który okna ma głównie od strony południowo-zachodniej.

Obecnie w domu są trzy pokoje ale bez dużych nakładów można wykonać przebudowę która pozwoli mieć jeszcze jedną sypialnie lub gabinet . 
Projekt został załączony
Do rynku w Nowosolnej ok 4 min jazdy samochodem ( sklepy, szkoła, fitnes, komunikacja, wyjazd na autostradę )

Skontaktuj się z agentem :
Beata Śpiewak

Telefon : 883330120

bspiewak@apartner.pl


Lokalizacja: